درباره ما

بی شک مراسم عروسی یکی از مهمترین روزهای زندگی هر فردی به شمار می آید. خاطراتی که در این روز رقم می خورد تا مدت ها و شاید تا آخرین لحظه زندگی در ذهن فرد باقی می ماند، اینجاست که اهمیت برنامه ریزی مناسب برای این رویداد آشکار میشود. کوچکترین عدم هماهنگی یا مشکلی که در این روز اتفاق بیفتد میتواند یکی از بهترین روزهای عروس و داماد را به یکی از تلخ ترین خاطرات آنها تبدیل کند.

شاید چندین سال قبل انتخاب لباس عروس یا تالار کار چندان مشکلی نبود، چون خاطرمان است که در آن زمان حتی در شهرهای بزرگ تعداد مزون های عروس یا تالارها به سختی به تعداد انگشتان دست میرسید، اما امروز شاید در هر محله چندین مزون، آرایشگاه، تالار و ... وجود دارد که این کار را برای انتخاب بهترین موارد سخت کرده است.

"عروسی با ما" سعی دارد اطلاعات کاملی از تمامی کسب و کارهایی که در زمینه برگزاری مجالس عروسی فعالیت دارند را با وسواس زیاد جمع آوری کند و علاوه بر کمک به صاحبان این کسب و کارها برای معرفی خدمات خود، به تازه عروس و دامادها نیز جهت انتخاب بهترین ها کمک کند. ما در «عروسی با ما» سعی خواهیم کرد علاوه بر گرد آوری اطلاعات کامل در یک مکان، از صاحبان کسب و کارها نیز بهترین تخفیفات ممکن را گرفته و در اختیار شما قرار دهیم. علاوه بر این شما با گفتگو و مشاهده نظرات سایر کاربرانی که قبلا تجربه استفاده از خدمات این کسب و کارها را داشته اند میتوانید با خیال راحت تری انتخاب کنید.