عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در بندرعباس

شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان است و در شمال تنگه هرمز واقع شده است. بندرعباس بزرگترین بندر کشور و یکی از مهم ترین شهرهای جنوب ایران است که دارای مساحت تقریبی ۶۸۴۷۵ کیلومتر مربع است و در حدود ۴۵۰ هزار نفر جمعیت دارد. آب و هوای آن گرم و مرطوب است که ویژگی منحصر به فرد آب و هوایی این شهر این است که یک فصل کوتاه خنک و یک فصل طولانی گرم دارد و دمای آن در فصل زمستان معمولا از ۱۰ درجه بالای صفر پایین تر نمی‌رود.

مهاجران زیادی برای زندگی و کار در بندرعباس ساکن هستند. مردم بومی این شهر با گویش بندری یا بندرعباسی صحبت می‌کنند. مهمترین بنادر آن بندر شهید رجایی و بندر شهید باهنر هستند که از نظر اقتصادی اهمیت زیادی برای بندرعباس و همچنین برای کل کشور دارند. شهر بندرعباس اکنون تبدیل به منطقه ای ویژه در زمینه اقتصاد معادن، کشتی سازی، فلزات و صادارات و واردات کالا شده است.

شهر بندرعباس دارای مجتمع های تجاری زیادی برای خرید می‌باشد که از جمله آن ها مجتمع های تجاری ستاره جنوب، نیلی، ستاره شهر، سیتی سنتر، زیتون، رویال، پاسارگارد و سرو است و همچنین بازارهای سنتی مثل بازار لاری های، بازار شهرداری، بازار اوزی ها و بازار روز نیز در این شهر فعال می‌باشند. بندرعباس علاوه بر دریا و بنادر خود دارای مکان های تفریحی و جاذبه های طبیعی زیادی نیز می‌باشد. این شهر چشمه های آب گرم فراوانی دارد مثل چشمه های آب گرم گنو، خورگو، سرخاء، کشکوئینه، نیان، چستانه و بسیاری دیگر. از مناطق طبیعی گردشگری بندرعباس می‌توان به کوه گنو، کوه ذرتو، قادرها، جنگل کوه شب، سخوران، غار سرخاء، شهر فین، جنگلهای کوهشاه و روستای زیبای بنگلایان اشاره کرد.

شهر بندعباس همچنین دارای آثار تاریخی همچون مسجد و حمام گله داری، خانه احمدی، معبد هندوها، مسجد ناصر، مجموعه برکه های باران و پل قدیمی لاتیدان می‌باشد. شهر جنوبی بندرعباس غذاهای محلی و دریایی زیادی دارد که می‌توان از برنج دیشو، عنکاس و هزاری به عنوان چند غذای محلی این شهر نام برد. سوغات محبوب بندرعباس نیز لباس های کار دست (چته و گلابتون دوزی)، خرما و دست سازهای حصیری است.