عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در مشهد

پرتال «عروسی با ما» با هدف معرفی بهترین کسب و کارهای مرتبط با عروسی شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران عزیز بتوانند بهترین های هر شهر را در زمینه برگزاری مراسم عروسی و هر آنچه برای برگزاری مراسم عروسی مورد نیازاست به راحتی بیابند.

در صفحه «عروسی با ما» که برای شهر مشهد طراحی شده است می‌توانید بهترین کسب و کارها در زمینه برگزاری مراسم عروسی در سطح شهر مشهد را پیدا کرده و از نظرات و امتیازات سایر کاربران جهت انتخاب بهترین گزینه ها استفاده کنید.

در این پرتال به معرفی بهترین تالارها و باغسراها، آتلیه ها، گل فروشی ها، آرایشگاه ها، مزون های لباس عروس، کترینگ ها و رستوران ها خواهیم پرداخت و همچنین اطلاعات کاملی از این کسب و کارها مانند نشانی، قیمت، خدمات وغیره رادر اختیار کاربران قرار خواهیم داد تا به راحتی بتوانند بسته به نیاز،سلیقه و بودجه خود موارد مورد نیاز برای برگزاری مراسم عروسیشان را پیدا کنند.

 

درباره مشهد

شهر مشهد در شمال شرقی ایران واقع شده است که دارای آب و هوای نسبتا گرم و خشک می‌باشد و علاوه بر زیارتی بودن دارای جاذبه های تفریحی و گردشگری زیادی نیز می باشد. کوهسنگی، پارک ملت مشهد، پارک جنگلی وکیل آباد، سرزمین موج های آبی، آرامگاه فردوسی و سد چالیدره چند نمونه از معروف ترین مکان های دیدنی و تفریحی مشهد هستند. ییلاق طرقبه و شاندیز نیز یکی از مناطق تفریحی و معروف مشهد هستند که بهترین باغ تالار های مشهد را می‌توان در این دو منطقه یافت و درواقع می‌توان گفت بورس بهترین باغ تالارها در مشهد هستند.

منطقه دیگری که به تازگی تبدیل به بورس باغسراهای مشهد شده است منطقه فردوسی مشهد است که چند سالی است با احداث باغسراهای مجلل سومین منطقه در مشهد است که دارای باغ تالارهای زیبایی است که البته قیمت این باغ تالارها به نسبت دو منطقه دیگر یعنی طرقبه و شاندیز ارزان تر است. بلوار فردوسی مشهد را نیز می‌توان به عنوان بورس بهترین آرایشگاه های مشهد معرفی کرد که آرایشگاه های زیادی در این منطقه وجود دارد. همچنین می‌توان از خیابان دکترای مشهد به عنوان مرکز قدیمی و بورس مزون های لباس عروس مشهد نام برد.البته پراکندگی کسب و کارها اکنون دیگر مثل قدیم در یک جا متمرکز نیست و می توان گفت بهترین ها در بهترین مناطق مشهد پراکنده شده اند.