عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در ساری

شهر ساری مرکز استان مازندران و در بخش شمالی ایران قرار دارد. این شهر سومین شهر پرجمعیت شمال کشور و همچنین پرجمعیت ترین شهر در استان مازندران است. مردمی که اهل ساری هستند را سارَوی می‌گویند و زبان مردم این شهر طبری یا مازندرانی است و جمعیتی در حدود ۳۱۰ هزار نفر دارد. شهر ساری یکی از شهرهای قدیمی ایران است که گفته شده است قدمت سکونت در این شهر به ۵ هزار سال می‌رسد. آب و هوای این شهر خزری است و در تابستان معتدل و مرطوب و زمستان هایی نسبتا سرد و خشک دارد.

شهر ساری به دلیل قدمت زیادی که دارد دارای اماکن تاریخی و آثار باستانی زیادی نیز می‌باشد که این آثار شامل میدان ساعت ساری، مسجد جامع شاه عباسی، حمام وزیری، برج سلطان زین العابدین، برج رسکت، مجموعه فرح آباد و عمارت کلبادی ساری می‌شود.

تفرجگاه ها و مکان های تفریحی و طبیعتگردی بسیاری در ساری و اطراف آن وجود دارد و این شهر و در واقع استان مازندران دارای طبیعیت بی نظیری است که از جمله آن می‌توان به پناهگاه حیات وحش سمسکنده، روستای سنگده، روستای شلدره، پناهگاه حیات وحش دشت ناز، رودخانه تجن، روستای پاجی، روستای سرخ ولیک، غار دروازوک، پل تجن و پارک جنگلی اوسا اشاره کرد.

اولین سوغات ساری که به ذهن هر کس می‌رسد کلوچه است اما این شهر سوغات دیگری نیز دارد که از جمله خوراکی های سوغات این شهر کلوچه، عسل کوهی، برنج، رب انار ترش، گزنه، انواع مربا، عرقیجات، ازگیل آلوچه، لواشک و تمشک است. همچنین صنایع دستی ای که می‌توان از آن ها به عنوان سوغات ساری نام برد کنده کاری چوب، صنعت نساجی ساری، لاک تراشی و جوراب بافی این شهر است. غذاهای محلی معروف ساری نیز عبارت است از سیرانار، بورانی بادمجان کبابی، بورانی کدو حلوایی، برنج کدو حلوایی، شیشه ناز و ترشه سماق که طرفداران زیادی دارد.