قوانین سایت

از اینکه به جمع ما پیوستید و از امکانات سایت و انجمن عروس استفاده می کنید صمیمانه سپاسگزاریم.

از آنجا که وب سایت عروس در ایران فعالیت می کند رعایت تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران برای تمامی کاربران الزامی میباشد.

مسئولیت تمامی مطالبی که توسط کاربران در سایت و انجمن عروس قرار می گیرد با خود فردی که آن مطلب را در سایت انتشار داده است میباشد و در صورت مشاهده هر گونه نقض قوانین با فرد خاطی برخورد خواهد شد. استفاده از تصاویر و مطالب نامناسب مجاز نمیباشد.

تمامی اطلاعاتی که در مورد کسب و کارها در سایت قرار گرفته است توسط مدیر همان کسب و کار و یا نماینده ایشان در اختیار ما قرار گرفته و وبسایت عروس هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت یا نقص اطلاعات ندارد.

استفاده یا کپی برداری از مطالب سایت بدون اخذ اجازه کتبی مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.

وبسایت عروس ممکن است جهت ذخیره تنظیمات کاربران از کوکی استفاده کند. تمامی اطلاعات محرمانه ای که کاربران در اختیار ما قرار میدهند در اختیار افراد دیگر قرار نخواهد گرفت مگر با نامه رسمی مراجع قانونی ذیصلاح.

وبسایت عروس این حق را برای خود محفوظ میداند تا در صورت لزوم بدون اختار قبلی و ارائه دلیل مطالب منتشر شده توسط کاربران (از جمله مشخصات کسب و کار) را حذف یا ویرایش کند.

وبسایت عروس این حق را برای خود محفوظ میداند تا در صورت نیاز قوانین سایت را تغییر دهد، هر گونه تغییر در قوانین از طریق ایمیل یا وبلاگ عروس به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

استفاده شما از امکانات سایت به هر شکلی به منزله آگاهی و قبول قوانین آن میباشد. بدیهی است اگر تمام یا بخشی از قوانین سایت را قبول ندارید خواهشمندیم هرچه سریعتر استفاده از امکانات سایت را متوقف کنید.